O nas

O nas

Q-Cats jest młodą firmą działającą w branży kontroli jakości oraz doradztwa inwestycyjnego.

Nasza nazwa przedstawia dwie charakterystyczne cechy:

Q - oznaczające „jakość” czyli satysfakcję klientów, odpowiadanie na ich oczekiwania oraz adaptację.

Cats - kocia sprawność, uprzejmość, miłe usposobienie.

Filozofia pracy Q-cats zawsze stawia realizację oczekiwań klientów na pierwszym miejscu, dzięki temu czerpiemy satysfakcję z pracy i energię by dawać Państwu współpracę w najlepszym wydaniu. Dzięki temu, że jesteśmy małą, ambitną firmą, jesteśmy elastyczni organizacyjnie oraz odpowiedzialni jesteśmy gotowi sprostać każdym wyzwaniom, które przed nami postawicie.

Dowiedz się więcej

Nasi pracownicy to przekoty czyli:

- wykwalifikowani technicy w kompetencjach operatora jakości cechujący się wyjątkową sprawnością w detekcji wad wizualnych, również specjalizacje „Aspect” oraz doświadczeni technicy pomiarów ręcznych wykonywanych urządzeniami pomiarowymi mechanicznymi

- inżynierowie jakości z doświadczeniem szczególnie w branży domestic devices, automotive, montaż elektroniki, którzy są w stanie kompleksowo wspomóc działy jakości we wszelkich bieżących zadaniach wymagających kwalifikacji doświadczonego inżyniera jakości.

Naszą misją jest dostarczenie indywidualnego standardu świadczenia usług w zakresie zabezpieczenia jakości dostaw dla Państwa firmy oraz zapewnienie komfortu naszym klientom poprzez kompleksową obsługę niezgodności.

Nasza oferta nie tylko ma na celu przebić oferty konkurencji, ale zwrócić uwagę branży na fakt że dążenie do poprawy jakości nie jest procesem skończonym. Jakością naszych usług chcemy wyznaczać owe standardy w branży produkcji wielkoseryjnej.

Jesteśmy świadomi, że wzorowo wykonana usługa umożliwia właściwy dialog klient-dostawca, a także długotrwałą oraz satysfakcjonującą współpracę.

 

 

Oferta

Nasza oferta jest zawsze spersonalizowana do potrzeb klientów.

Dzięki racjonalnemu gospodarowaniu zasobami organizacji oraz filozofii pracy jesteśmy w stanie przewyższyć ofertę największych konkurentów dostarczając satysfakcję tobie i sukces twojej firmie.
Poniżej możesz zapoznać się z obszarami naszych usług lub po prostu skontaktuj się z nami jeśli uznasz, że moglibyśmy pomóc w rozwiązaniu twojego problemu.

Sortowanie, naprawa lub serwis części

Usługa ta obejmuje kontrolę 100% bądź statystyczną, wzrokową i/lub pomiarową.

Tylko od nas otrzymujesz:

- instrukcję pracy przygotowaną przez inżyniera jakości podpisaną przez twojego klienta

- pomagamy w ustaleniu granic i metod kontroli

- wykonujemy sortowanie w magazynie lub izolatorze jakości twojego klienta zgodnie z zapotrzebowaniem, identyfikację części, transport wewnętrzny w magazynie twojego klienta,

- obsługa przekazywania towaru przed i po kontroli: wydanie materiałów, kontakt z twoim klientem i odpowiadanie na jego potrzeby w celu usunięcia niedogodności organizacyjnych lub zakłóceń wydajności,

- synchronizacja wykonywania zadań oraz wsparcie twojego klienta, aby ograniczyć koszty reklamacji, najszybszy czas reakcji

- dostarczamy raport jakościowy ze zdjęciami oraz pełną dokumentacją jaką sobie życzysz.

Sortowanie, naprawa lub serwis części W WARSZTACIE ZEWNĘTRZNYM

Usługę kontroli jakości części możemy wykonać w naszym warsztacie zewnętrznym następnie części zidentyfikowane oraz opisane zostaną dostarczone do twojego klienta wtedy, kiedy są potrzebne. Koszt usługi jest powiększony wyłącznie o koszty transportu.

Przepakowanie, pomoc w magazynach celnych oraz inne operacje jakościowe i logistyczne

Możemy zidentyfikować wadliwy towar w twoim magazynie spedycyjnym, oznaczyć go zanim dotrze do klienta, przepakować, zweryfikować stan, wykonać testy środka transportu oraz zabezpieczenia towaru.

Zabezpieczenie wyrobu gotowego

Zapewniamy wykonanie badań specjalnych zdefiniowanych przez klienta na wyrobie gotowym w tym pomiarowych wykonanych przyrządami dedykowanymi/ przymiarami, własnymi narzędziami pomiarowymi lub przymiarami jednorazowymi, wykonanie testów zniszczeniowych, pełna dokumentacja wyników testów oraz w szczególnych wypadkach wykonanie kontroli całościowej lub dostarczenie pracowników o umiejętnościach specjalnych (np. metrolog wykonujący pomiar maszyną współrzędnościową), zabezpieczenie cykliczne wysyłek. Dostarczamy również usługi wysoko wyspecjalizowanych operatorów jakości specjalizujących się w detekcji trudno wykrywalnych wad typu „aspect”.

Quality Engineer

Dzięki naszej unikatowej usłudze możesz wynająć inżyniera jakości w celu wsparcia twojego zespołu, zapewnienia jakości w czasie wzmożonego wysiłku i natłoku obowiązków. Osoba ta może samodzielnie lub przy wsparciu operatorów odpowiadać za realizację kompleksowych zadań w celu np. wykonania analizy jakościowej zgodnej z 8D lub PDCA, przeprowadzeniu oceny FMEA, pomocy w tworzeniu dokumentacji procesowej. Zadaniem inżyniera jakości jest zrozumienie pracy twojego zespołu tak, aby dostarczyć jak najlepsze wparcie dając możliwość zajęcia się sprawami ważniejszymi.

Inżynier jakości może działać również w charakterze rezydenta, być twoim przedstawicielem, gdy nie możesz dotrzeć na miejsce w oczekiwanym czasie, przedstawić wyniki analizy oraz przyjąć pytania twojego klienta, negocjować metody pomiarów, części graniczne oraz action plany, referować wyniki analiz, dostarczać odpowiedzi i wyjaśnienia, kompletować braki.

Customer concierge

Twoi klienci są dla nas tak samo ważni jak dla ciebie. Nie tylko należy o nich jak najlepiej zadbać, ale również zabawić rozmową i poprawić nastrój przed audytem. Możemy ich odebrać z lotniska limuzyną, zapewnić transport, zabrać do restauracji, hotelu, zaprezentować w dobrym świetle twoją firmę przed ważnym spotkaniem. Usługa concierge jest bardzo zindywidualizowana i ma na celu dostarczyć rozwiązanie, które pomoże zorganizować wizytę twojego klienta oraz zapewnić jego dobre samopoczucie.

Badania rynku, ekspansja, rozwój

Oferujemy naszym klientom prowadzenie badań w zakresie ekonomii i perspektyw rozwoju we wskazanej lokalizacji. Oferujemy usługę zdobywania informacji które pomogą ci w decyzji odnośnie twoich inwestycji.

Zastanawiasz się nad możliwością ekspansji, poszerzenia lub nawiązania kontaktu z nowymi klientami?

A może chciałbyś znaleźć dostawców, rozeznać się w cenach oraz oferowanej technologi, porównać jakość w aspektach, które są dla ciebie ważne, nawiązać kontakt z deweloperami, właścicielami działek, przedstawicielami lokalnych władz, uzyskać informację o wsparciu finansowym i organizacyjnym twojej ekspansji, skonsultować się z prawnikami, agentami nieruchomości, uzyskać oferty, wykonać testy, nawiązać kontakt z nowymi klientami?

Dzięki nam te i wiele innych możliwości stoi otworem - nie musisz nikogo wysyłać, otrzymasz pełny raport wraz z rekomendacjami w wybranym przez ciebie języku odpowiadający na interesujące cię pytania związane z rozwojem twojej firmy w centralnej Europie.

Dzięki naszej lokalizacji oraz know-how możemy dostarczyć raporty lokalne lub odnoszące się do większego obszaru, którym jesteś zainteresowany, zorganizować spotkania lub działać jako twój przedstawiciel.

Wszystkie nasze usługi są ubezpieczone i dostosowane do oczekiwań klientów.
Jeżeli jesteś zainteresowany- zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Kontakt

 

 

Q-Cats Piotr Woźniak
ul. Ofiar Katynia 78F/1
42-530 Dąbrowa Górnicza
Polska

+48 694 917 739
biuro@q-cats.pl

VAT EU: PL6292260359
REGON: 381193185

IBAN ACCOUNT No. :

PLN- PL9711402004000034027801 1285

USD- PL77114020040000311206954699
EUR- PL2011402004000030206954707

mBank BIC/S.W.I.F.T: BREXPLPWMBK

 

 

 

 

Scroll to top